דמותו של דוד בן גוריון דרך שירים
www.youtube.com השיר "בן גוריון" נכתב על ידי הפזמונאי יורם טהרלב ומספר את סיפורו של בן גוריון. השיר בוצע במקור על ידי להקת פיקוד מרכז וכיום נדיר למצוא את הביצוע הזה. בקליפ י...
www.youtube.com מילים: שלמה גרוניךלחן: מתי כספי ושלמה גרוניךמגיע לו שיכתבו עליו שיר הדמות הזאת שהפכה ציור הראש המקריח השיער הלבן הדיבור החתוך של האיש הקטן מגיע לו שיכתבו עלי...
המכון למורשת בן גוריון www.bgh.org.il
דוד בן גוריון בגלים www.galim.org.il "גלים" היא סביבת הלימוד העברית הראשונה מסוגה ברשת, פורטל התוכן החינוכי הגדול והמקיף מסוגו בישראל לילדי בית הספר היסודי וחטיבות הביניים בישראל. "גלים" מציעה למורים ולתלמידים שפע של תוכני חינוך מתוקשבים בעברית ובערבית, מקורות ברשת, עזרי לימוד וכלים טכנו-פדגוגיים המותאמים לתכנית הלימודים בישראל בכל תחומי הדעת ומשלימים אותה. מאות בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים, מכללות, מרכזי לימוד ברחבי הארץ ומשפחות מנויים על פורטל "גלים"
<div>בן גוריון בבריינפופ</div> www.brainpop.co.il מי היה דוד גרין? ובאיזו מלחמה הוא הואשם בריגול וגורש מהארץ? ומהי מדיניות ההבלגה שהנהיג? צפו בסרטון בריינפופ על ראש הממשלה הראשון של ישראל, דוד בן גוריון!
ויקיציטוט he.wikiquote.org

This site uses cookies to deliver our services. By using our site, you acknowledge that you have read and understand our Terms of Service and Cookie Policy. Your use of ThingLink's Products and Services, is subject to these policies and terms.