An Interactive Image
CNa Okoř je cesta, jako žádná ze sta, G7vroubená je stromkaCma. Když jdu po ni v létě, samoten na světě, G7sotva pletu nohaCma.C7 FNa konci té cesty Ctrnité Gstojí krčma jako hrad. CTrampové se sešli, hladoví a sešlí, G7začli sobě notoCvat. Ref: Na hradě Okoři, G7světla už nehoří, Cbílá paní G7šla už dávno Cspát. Ta měla ve zvyku G7podle svého budíku Co půlnoci G7chodit strašíCvat C7. FOd těch dob, co jsou tam Ctrampové, D7musí z hradu Gpryč. CA tak žije v podhradí, G7se šerifem dovádí, Con ji sebral G7od komůrky Cklíč. Jednoho dne z rána, roznesla se fáma, že byl Okoř vykraden. Nikdo neví do dnes, kdo to tenkrát odnes, nikdo nebyl dopaden. Šerif hrál celou noc mariáš s Bílou paní v kostnici. Místo aby hlídal, zuřivě ji líbal, dostal z toho zimnici. Ref.
www.youtube.com Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

This site uses cookies to deliver our services. By using our site, you acknowledge that you have read and understand our Terms of Service and Cookie Policy. Your use of ThingLink's Products and Services, is subject to these policies and terms.